Hard Disk Extern LaCie - STLR4000400
| Specificații | |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 188 x 85 x 0.1 mm 118.3 x 85.3 x 20.4 mm |
| Sistem de operare | Windows Mac |
| Interfata | USB 3.1 |
| Format | 2.5" |
| Continut pachet | 1 x cablu USB-C 1 x HDD extern |
| Culoare | Gri |
| Greutate (Kg) | 300 g |
| Capacitate | 4 TB |
| Brand | LaCie |
| Porturi | 1 x USB-C |
Mai multe detalii »
