Hard Disk Seagate - ST4000VN008
| Specificații | |
| Brand | Seagate |
| Capacitate | 4 TB |
| Viteza de rotatie (rpm) | 5900 rpm |
| Buffer | 64 MB |
| Interfata | SATA III |
| Dimensiuni (W x D x H) | 101.6 x 146 x 26.1 mm |
| Format | 3.5 inch |
| Greutate | 610 g |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Seagate |
| Capacitate | 4 TB |
| Viteza de rotatie (rpm) | 5900 rpm |
| Buffer | 64 MB |
| Interfata | SATA III |
| Dimensiuni (W x D x H) | 101.6 x 146 x 26.1 mm |
| Format | 3.5 inch |
| Greutate | 610 g |