Hard Disk Seagate - ST8000DXA01
| Specificații | |
| Dimensiuni (W x D x H) | 101.85 x 146.98 |
| Interfata | SATA III |
| Viteza de rotatie (rpm) | 7200 rpm |
| Capacitate | 8 TB |
| Brand | Seagate |
| Greutate | 620g |
| Format | 3.5 " |
| Buffer | 256 MB |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Dimensiuni (W x D x H) | 101.85 x 146.98 |
| Interfata | SATA III |
| Viteza de rotatie (rpm) | 7200 rpm |
| Capacitate | 8 TB |
| Brand | Seagate |
| Greutate | 620g |
| Format | 3.5 " |
| Buffer | 256 MB |