Hard Disk Toshiba - HDWD120EZSTA
| Specificații | |
| Dimensiuni (W x D x H) | 101.85 x 147 x 26.1 mm |
| Interfata | SATA III |
| Buffer | 64 MB |
| Viteza de rotatie (rpm) | 7200 rpm |
| Capacitate | 2 TB |
| Brand | Toshiba |
| Greutate | 680 g |
| Format | 3.5 inch |
| Rata de transfer SATA | 750 MB/s |
Mai multe detalii »
