Hidrofor Ruris - 1010aqp21
| Specificații | |
| Debit maxim | 2899 l/h |
| Diametru racord refulare | 25 mm |
| Temperatura maxima | 60 C |
| Nivel zgomot | 71 dB |
| Capacitate vas expansiune | 20 l |
| Putere | 750 W |
| Continut pachet | 1 x Hidrofor |
| Brand | Ruris |
| Culoare | Alb Portocaliu |
| Material | Metal |
| Inaltime de refulare | 49 m |
| Adancime de absorbtie | 8 m |
| Presiune maxima | 4.9 bar |
| Lungime cablu | 2 m |
| Diametru | 25 mm |
Mai multe detalii »
