Hub USB Baseus - B00052801811-01
| Specificații | |
| Brand | Baseus |
| Porturi | 4 x USB 3.0 1 x USB-C |
| Alimentare | USB-C |
| Dimensiune (mm) | 105 x 36.6 x 12 mm |
| Culoare | Gri |
| Altele | 100W cu functia Power Delivery |
| Continut pachet | 1 x Hub |
| Greutate | 56 g |
Mai multe detalii »
