Imprimantă Multifuncțional Canon - 5074C046AA
| Specificații | |
| Brand | Canon |
| Tip produs | Imprimanta multifunctionala |
| Tehnologie printare | Inkjet |
| Mod printare | Color |
| Utilizare | Home & office |
| Functii principale | Printare Scanare Copiere Fax |
| Format general imprimanta | A4 |
| Alimentator automat de documente (ADF) | Da |
| Conectivitate | USB Wi-Fi |
| Cablu USB inclus | Nu |
| Tip display | LCD LED |
| Culoare | Alb |
| Printare fata/verso (Duplex) | Automat |
| Continut pachet | 1 x Imprimanta |
| Tip consumabil | Cartus |
| Consumabile compatibile | Cartus PG-575 Black Cartus CL-576 Color Cartus PG-575XL Black Cartus CL-576XL Color |
| Rezolutie scanare (DPI) | 600 x 1200 |
| Format scanner | A4 |
| Functii scanner | Scanare color |
| Numar contacte apelare rapida | 20 |
| Viteza transmisie fax | 3 sec/pag |
| Rezolutie fax (DPI) | 300 x 300 200 x 200 |
| Capacitate hartie intrare (coli) | 120 |
| Numar tavi hartie | 1 |
| Greutate hartie | 64 - 105 g/m² 300 g/m² |
| Capacitate alimentare automata documente (ADF) | 20 |
| Putere consumata | 7 W |
| Sistem de operare compatibil | Android iOS Windows 10 Windows 8 Windows 7 Mac OS X 10.7.5 Chrome OS iPadOS Windows 11 |
| Nivel zgomot | 56.5 dB |
| Timp de raspuns printare | 11 s 19 s |
| Greutate | 5.8 Kg |
| Lungime | 295 mm |
| Latime | 435 mm |
| Inaltime | 189 mm |
| Viteza de printare monocrom | 8.8 ipm |
| Viteza de printare color | 4.4 ipm |
| Rezolutie printare (DPI) | 4800 x 1200 |
| Viteza de copiere monocrom | 6.4 ipm |
| Viteza de copiere color | 2.7 ipm |
| Rezolutie copiere (DPI) | 600 x 1200 |
| Parametrii zoom | 25 - 400% |
| Line-up | Canon |
Mai multe detalii »
