Imprimantă Multifuncțional Canon - 4930C002AABundle
| Specificații | |
| Putere consumata | 1500 W 33.3 W 1.1 W |
| Frecventa procesor | 1 GHz |
| Sistem de operare compatibil | PCL: Windows 8.1/10/Server 2012/Server 2012 R2/Server 2016/Server 2019 UFR II: Windows 8.1/10/Server 2012/Server 2012 R2/Server 2016/Server 2019, MAC OS X (10.11 or later) PS: Windows 8.1/10/Server 2012/Server 2012 R2/Server 2016/Server 2019, MAC OS X (10.10 or later) PPD: Windows 8.1/10, MAC OS X (10.10 or later) |
| Interfata | USB 2.0 Ethernet |
| Nivel zgomot | 50 dB |
| Capacitate memorie | 2 GB |
| Parametrii zoom | 25 - 400% |
| Viteza de copiere monocrom | 38 ppm |
| Rezolutie copiere (DPI) | 600 x 600 |
| Viteza de copiere color | 38 ppm |
| Functii scanner | Scan to Network Scan to USB memory drive PushScan PullScan Scan to Mobile Scan to cloud-based services (uniFLOW Online/Online Express) |
| Rezolutie scanare (DPI) | 600 x 600 |
| Format scanner | A4 |
| Viteza de printare color | 38 ppm |
| Rezolutie printare (DPI) | 1200 x 1200 |
| Viteza de printare monocrom | 38 ppm |
| Tip consumabil | Toner |
| Consumabile compatibile | T10 Black, T10 Cyan, T10 Magenta, T10 Yellow |
| Scanare fata/verso automat (Duplex) | DADF (single-pass) |
| Aplicatii printare cloud & mobile | Mopria Canon PRINT Business AirPrint uniFlow |
| Dimensiune display | 7 inch |
| Cablu USB inclus | Nu |
| Consumabil pachet | Starter |
| Culoare | Alb |
| Tip display | Touchscreen |
| Continut pachet | Imprimanta |
| Conectivitate | USB Wi-Fi Retea |
| Alimentator automat de documente (ADF) | Da |
| Printare fata/verso (Duplex) | Automat |
| Format general imprimanta | A4 |
| Functii principale | Printare Scanare Copiere Fax |
| Utilizare | Business |
| Mod printare | Color |
| Tehnologie printare | Laser |
| Tip produs | Imprimanta multifunctionala |
| Brand | Canon |
| Limbaj printare | UFR II, PCL6, Adobe PostScript3 |
| Capacitate stocare | 64 GB |
| Greutate | 41 Kg |
| Lungime | 556 mm |
| Inaltime | 640 mm |
| Latime | 500 mm |
| Viteza transmisie fax | 33.6 Kbps |
| Rezolutie fax (DPI) | 400 x 400 |
| Numar contacte apelare rapida | 200 |
| Capacitate hartie intrare (coli) | 550 |
| Capacitate hartie iesire (coli) | 200 |
| Capacitate alimentare automata documente (ADF) | 50 |
Mai multe detalii »
