Încărcător Telefon Baseus - P10110302827-Z1
| Specificații | |
| Latime | 36 mm |
| Lungime | 107 mm |
| Culoare | Gri |
| Material | Policarbonat |
| Continut pachet | 1 x Cablu Incarcare 1 x Incarcator retea |
| Functii | Incarcare rapida Incarcare simultana |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Tip produs | Incarcator Retea |
| Brand | Baseus |
| Inaltime | 32 mm |
| Greutate | 205 g |
| Interfata intrare | Priza retea |
| Interfata iesire | USB USB-C |
Mai multe detalii »
