Laptop Dell - XPS9345SXE16512W11P
| Specificații | |
| Brand | Dell |
| Line-up | XPS |
| Producator procesor | Qualcomm |
| Tip procesor | Snapdragon X Elite |
| Model procesor | X1E-80-100 |
| Numar nuclee | 12 |
| Frecventa Turbo Boost | 3.4 GHz 4 GHz |
| Tehnologie procesor | 4 nm |
| Procesor grafic integrat | Adreno |
| Diagonala display | 13.4 inch |
| Format display | Full HD+ |
| Tehnologie display | LED |
| Luminozitate | 500 nt |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| Rata de refresh | 120 Hz |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | LPDDR5X |
| Frecventa | 8448 MHz |
| Memorie integrata | 16384 MB |
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
| Tip placa video | Integrata |
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | Full HD |
| Audio | Difuzoare stereo Microfoane duale |
| Porturi | 2 x Thunderbolt v4 |
| Wireless | 802.11 be |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Tastatura numerica | Nu |
| Greutate | 1.24 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 295.3 x 199.06 x 15.95 mm |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Capacitate baterie | 55 Wh |
| Accesorii incluse | Adaptor 60W |
| Caracteristici cheie | Camera web Tastatura iluminata Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Baterie 3 celule - 55Wh |
| Culoare | Argintiu |
| Model | XPS 9345 |
Mai multe detalii »
