Laptop HP - 6M3E5EA
| Specificații | |
| Cititor de carduri | Micro SD |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Producator difuzoare | Bang & Olufsen |
| Porturi | 2 x USB 3.1 1 x Audio Out/Microfon 2 x Thunderbolt v4 |
| Wireless | 802.11 ax 2x2 |
| Tehnologii audio | HP Audio Boost Bang & Olufsen |
| Audio | Difuzoare stereo Microfoane duale |
| Camera WEB | HD |
| Unitate optica | Nu |
| Tehnologii placa video | Direct X12 |
| Chipset video | Intel UHD |
| Tip placa video | Integrata |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie integrata | 16384 MB |
| Frecventa | 4266 MHz |
| Tip memorie | LPDDR4X |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| Touchscreen | Da |
| Luminozitate | 400 nt |
| Tehnologie display | IPS |
| Format display | WUXGA |
| Diagonala display | 13.3 inch |
| Procesor grafic integrat | Intel UHD Graphics |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Cache | 12288 KB |
| Frecventa Turbo Boost | 4.4 GHz |
| Numar nuclee | 10 |
| Arhitectura | Alder Lake |
| Model procesor | 1230U |
| Tip procesor | i5 |
| Brand | HP |
| Line-up | Envy |
| Accesorii incluse | Adaptor 65W |
| Producator procesor | Intel |
| Sistem de operare | Windows 11 Home |
| Platforma producator | HP ENVY x360 |
| Tastatura numerica | Nu |
| Greutate | 1.38 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 298.3 x 214.9 x 16.1 mm |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Securitate | TPM |
| Autonomie baterie | 17.3 h |
| Caracteristici cheie | Camera web Tastatura iluminata Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Accelerometru Giroscop eCompass Senzor lumina ambientala Baterie 4 celule - 66Wh Senzor termic IR sRGB 100% |
| Culoare | Space Blue |
| Design | Convertibil |
Mai multe detalii »
