Laptop Razer - RZ09-0421NEC3-R3E1_EN
| Specificații | |
| Brand | Razer |
| Producator procesor | Intel |
| Tip procesor | i7 |
| Model procesor | 11800H |
| Arhitectura | Tiger Lake |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa Turbo Boost | 4.9 GHz |
| Cache | 24576 KB |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel UHD Graphics |
| Frecventa nominala | 1.8 GHz |
| Diagonala display | 15.4 inch |
| Format display | Full HD |
| Tehnologie display | IPS |
| Rata de refresh | 360 Hz |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Numar sloturi | 2 |
| Frecventa | 4800 MHz |
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Interfata SSD | M.2 |
| Tip placa video | Dedicata |
| Chipset video | GeForce RTX Ray Tracing |
| Model placa video | RTX 3070 Ti |
| Capacitate memorie video | 8192 MB |
| Tip memorie placa video | GDDR6 |
| Tehnologii placa video | VR Ready DirectX 12 nVidia CUDA Ray tracing |
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | Full HD |
| Audio | Difuzoare stereo Microfoane duale |
| Tehnologii audio | THX Spatial Audio |
| Porturi | 1 x Jack 3.5 mm 2 x USB 3.2 Type C Gen 2 2 x USB 3.2 Type A Gen 2 1 x Thunderbolt v4 |
| Wireless | 802.11 ax |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| 3G | Nu |
| 4G | Nu |
| 5G | Nu |
| Sistem de operare | Windows 11 Home |
| Tastatura numerica | Nu |
| Greutate | 2.01 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 355 x 235 x 16.99 mm |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Securitate | TPM 2.0 Camera IR |
| Caracteristici cheie | Camera web Iluminare de fundal a tastaturii |
| Culoare | Negru |
| Model | Blade 15 |
| Material | Aluminiu Fibra de sticla |
| Line-up | Blade 15 |
Mai multe detalii »
