Mașină de Găurit Înșurubat Fieldmann - 50007302
| Specificații | |
| Nivel zgomot | 87 dB |
| Cuplu maxim | 22 Nm |
| Tensiune alimentare | 12 V |
| Viteza maxima (rpm) | 1400 |
| Tip mandrina | Rapida |
| Dimensiune mandrina | 10 mm |
| Culoare | Verde Nеgru |
| Continut pachet | Incarcator Masina de gaurit si insurubat |
| Functii | Lumina LED |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip lucrare | Hobby Semiprofesional |
| Tip produs | Surubelnita electrica |
| Brand | Fieldmann |
| Trepte ajustare cuplu | 21 |
| Greutate | 1 Kg |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Capacitate acumulator | 1500 mAh |
| Durata de incarcare | 5 h |
Mai multe detalii »
