Mașină de Tuns Iarba Fieldmann - FZR 1050-E
| Specificații | |
| Putere | 400 W |
| Sursa alimentare electrica | La retea |
| Culoare | Verde Negru |
| Functii | Ghidon pliabil |
| Material cos colector | Textil |
| Suprafata lucru | Sub 350 m² |
| Tip roti | Roti fata |
| Tip alimentare | La retea |
| Brand | Fieldmann |
| Tip | Masina |
| Latime taiere | 38 cm |
| Inaltime minima taiere | 13 cm |
| Inaltime maxima taiere | 38 cm |
| Trepte de taiere | 4 |
| Volum cos colector | 45 l |
Mai multe detalii »
