Memorie ADATA - AD4U32008G22-SGN
| Specificații | |
| Latenta | CL22 |
| Voltaj (V) | 1.2V |
| Module | Single channel |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Capacitate | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Brand | ADATA |
| Radiator | Nu |
| Altele | Configuratie IC - 1024X16 |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Latenta | CL22 |
| Voltaj (V) | 1.2V |
| Module | Single channel |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Capacitate | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Brand | ADATA |
| Radiator | Nu |
| Altele | Configuratie IC - 1024X16 |