Memorie ADATA - AX5U7200C3416G-CLARBK
| Specificații | |
| Frecventa | 7200 MHz |
| Module | Single channel |
| Capacitate | 16 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Brand | ADATA |
| Voltaj (V) | 1.4 V |
| Latenta | 34 CL |
| Radiator | Da |
| Altele | Iluminare RGB |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Frecventa | 7200 MHz |
| Module | Single channel |
| Capacitate | 16 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Brand | ADATA |
| Voltaj (V) | 1.4 V |
| Latenta | 34 CL |
| Radiator | Da |
| Altele | Iluminare RGB |