Memorie CORSAIR - CMH64GX5M2B5600C36W
| Specificații | |
| Voltaj (V) | 1.35 V |
| Module | Dual channel |
| Brand | CORSAIR |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate | 64 GB |
| Latenta | CL 36 |
| Radiator | Da |
| Altele | Iluminare RGB XMP 3.0 |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Voltaj (V) | 1.35 V |
| Module | Dual channel |
| Brand | CORSAIR |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate | 64 GB |
| Latenta | CL 36 |
| Radiator | Da |
| Altele | Iluminare RGB XMP 3.0 |