Memorie CORSAIR - CMH64GX5M2B5600Z36K
| Specificații | |
| Latenta | CL 36 |
| Voltaj (V) | 1.25 V |
| Module | Quad channel |
| Capacitate | 64 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Brand | CORSAIR |
| Radiator | Da |
| Altele | Iluminare RGB AMD EXPO |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Latenta | CL 36 |
| Voltaj (V) | 1.25 V |
| Module | Quad channel |
| Capacitate | 64 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Brand | CORSAIR |
| Radiator | Da |
| Altele | Iluminare RGB AMD EXPO |