Memorie CORSAIR - CMH64GX5M2B6000C40
| Specificații | |
| Module | Dual channel |
| Frecventa | 6000 MHz |
| Capacitate | 64 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Brand | CORSAIR |
| Voltaj (V) | 1.35 V |
| Latenta | CL 40 |
| Radiator | Da |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Module | Dual channel |
| Frecventa | 6000 MHz |
| Capacitate | 64 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Brand | CORSAIR |
| Voltaj (V) | 1.35 V |
| Latenta | CL 40 |
| Radiator | Da |