Memorie CORSAIR - CMH96GX5M2B6800C40
| Specificații | |
| Brand | CORSAIR |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate | 96 GB |
| Frecventa | 6800 MHz |
| Module | Dual channel |
| Voltaj (V) | 1.4 V |
| Latenta | CL 40 |
| Radiator | Da |
| Altele | Compatibil Intel XMP Iluminare RGB |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | CORSAIR |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate | 96 GB |
| Frecventa | 6800 MHz |
| Module | Dual channel |
| Voltaj (V) | 1.4 V |
| Latenta | CL 40 |
| Radiator | Da |
| Altele | Compatibil Intel XMP Iluminare RGB |