Memorie Laptop CORSAIR - CMSO4GX4M1A2133C15
| Specificații | |
| Brand | CORSAIR |
| Tip memorie | DDR4 |
| Capacitate stocare | 4 GB |
| Numar module | 1 |
| Configuratie | Single Channel |
| Frecventa | 2133 MHz |
| Format | SODIMM |
| Latenta CAS | CL15 |
| Voltaj | 1.2 V |
| Culoare | Negru |
Mai multe detalii »
