Memorie Laptop CORSAIR - CMSX32GX5M2A5200C44
| Specificații | |
| Brand | CORSAIR |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate stocare | 32 GB |
| Numar module | 2 |
| Configuratie | Dual Channel |
| Frecventa | 5200 MHz |
| Format | So-DIMM |
| Latenta CAS | CL44 |
| Voltaj | 1.1 V |
| Culoare | Negru |
| Numar pini | 262 |
Mai multe detalii »
