Memorie Laptop Kingston - KCP548SS8-16
| Specificații | |
| Brand | Kingston |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate stocare | 16 GB |
| Numar module | 1 |
| Configuratie | Single Channel |
| Frecventa | 4800 MHz |
| Format | SODIMM |
| Numar pini | 262 |
| Latenta CAS | CL40 |
| Voltaj | 1.1 V |
| Culoare | Verde |
Mai multe detalii »
