Memorie Laptop Kingston - KF426S16IB/16
| Specificații | |
| Brand | Kingston |
| Tip memorie | DDR4 |
| Capacitate stocare | 16 GB |
| Numar module | 1 |
| Configuratie | Single Channel |
| Functii | AMD Ryzen ready Intel XMP-Ready |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Format | SODIMM |
| Latenta CAS | CL16 |
| Voltaj | 1.2 V |
| Culoare | Negru |
Mai multe detalii »
