Memorie Laptop Kingston - KF548S38IB-32
| Specificații | |
| Brand | Kingston |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate stocare | 32 GB |
| Numar module | 1 |
| Configuratie | Single Channel |
| Functii | Intel XMP 3.0 |
| Frecventa | 4800 MHz |
| Format | SODIMM |
| Latenta CAS | CL38 |
| Voltaj | 1.1 V |
| Culoare | Negru |
Mai multe detalii »
