Memorie Laptop Kingston - KVR26S19S8/16
| Specificații | |
| Brand | Kingston |
| Tip memorie | DDR4 |
| Capacitate stocare | 16 GB |
| Numar module | 1 |
| Configuratie | Single Channel |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Format | SODIMM |
| Latenta CAS | CL19 |
| Voltaj | 1.2 V |
| Standarde | PC4-21300 |
| Numar pini | 260 |
Mai multe detalii »
