Memorie Laptop Silicon Power - SP016GBSVU480F02
| Specificații | |
| Brand | Silicon Power |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate stocare | 16 GB |
| Numar module | 1 |
| Configuratie | Single Channel |
| Frecventa | 4800 MHz |
| Latenta CAS | CL40 |
| Voltaj | 1.1 V |
| Culoare | Negru |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Silicon Power |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate stocare | 16 GB |
| Numar module | 1 |
| Configuratie | Single Channel |
| Frecventa | 4800 MHz |
| Latenta CAS | CL40 |
| Voltaj | 1.1 V |
| Culoare | Negru |