Memorie Patriot - PSD44G240081
| Specificații | |
| Module | Single channel |
| Capacitate | 4 GB |
| Frecventa | 2400 MHz |
| Tip memorie | DDR4 |
| Brand | Patriot |
| Voltaj (V) | 1.2V |
| Latenta | CL17 |
| Radiator | Nu |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Module | Single channel |
| Capacitate | 4 GB |
| Frecventa | 2400 MHz |
| Tip memorie | DDR4 |
| Brand | Patriot |
| Voltaj (V) | 1.2V |
| Latenta | CL17 |
| Radiator | Nu |