Monitor LED LG - 17BR30T-B.AEU
| Specificații | |
| Brand | LG |
| Gama | Home & Office |
| Tehnologie | Touch Control |
| Standarde | CE RoHS TUV ErP FCC Class B UL (cUL) REACH |
| Greutate | 3.3 Kg |
| Lungime | 370 mm |
| Latime | 95 mm |
| Inaltime | 315 mm |
| Putere consumata | 28 W |
| Culoare | Negru |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 12 kWh |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Diagonala | 17 inch |
| Tehnologie display | TN |
| Tip rezolutie | SXGA |
| Rezolutie optima | 1280 x 1024 |
| Tip iluminare fundal | LED |
| Aspect imagine | 5:4 |
| Format ecran | Clasic |
| Luminozitate | 150 cd/m² 200 cd/m² |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 170 / 160 grade |
| Rata de refresh (maximala) | 75 Hz |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Contrast tipic | 1000:1 |
| Porturi video | 1 x D-sub |
| Data ports | 1 x USB 2.0 Tip-B Upstream |
| Functii speciale | Smart energy saving |
| Montare pe perete | Nu |
| Continut pachet | 1 x Cablu alimentare 1 x Manual de utilizare 1 x Monitor 1 x Cablu D-Sub 1 x Cablu USB A/B |
| Inclinare | +15º (±3°) ~ 66º (±3°) |
Mai multe detalii »
