Monitor LED Tesla - 34GH948BW
| Specificații | |
| Brand | Tesla |
| Gama | Gaming |
| Tehnologie | HDR Blue light filter Adaptive Sync |
| Putere consumata | 65 W |
| Greutate | 6.75 Kg |
| Lungime | 287 mm |
| Latime | 798 mm |
| Inaltime | 521 mm |
| Culoare | Negru |
| Diagonala | 34 inch |
| Tehnologie display | IPS |
| Tip rezolutie | WQHD |
| Rezolutie optima | 3440 x 1440 |
| Tip iluminare fundal | E-LED |
| Aspect imagine | 21:9 |
| Format ecran | Ultra wide |
| Tip suprafata display | Anti-Glare |
| Luminozitate | 500 cd/m² |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 170 / 170 grade |
| Contrast tipic | 4000:1 |
| Rata de refresh (maximala) | 165 Hz |
| Numar culori | 16.7 M |
| Porturi video | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 |
| Porturi audio | 1 x Jack 3.5 mm |
| Functii speciale | Picture in picture (PIP) Kensington Lock Flicker Free Crosshair 99% sRGB Iluminare RGB Over drive Auto sorce switching |
| Continut pachet | 1 x cablu DisplayPort 1 x Alimentator 1 x Monitor gaming |
| Inclinare | -5 / +20° |
| Inaltime ajustabila | 110 mm |
| Rotire | -30/30 ° |
Mai multe detalii »
