Monitor LED AOC - 24B3HMA2
| Specificații | |
| Brand | AOC |
| Gama | Home & Office |
| Tehnologie | Low blue light Adaptive Sync FlickerFree |
| Putere consumata | 23 W 35 W |
| Greutate | 2.84 Kg |
| Lungime | 539.7 mm |
| Latime | 44.7 mm |
| Inaltime | 320.4 mm |
| Culoare | Negru |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Tehnologie display | VA |
| Tip rezolutie | Full HD |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Tip iluminare fundal | WLED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Format ecran | Clasic |
| Tip suprafata display | Anti-Glare |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178/178 grade |
| Contrast tipic | 1400:1 |
| Contrast dinamic | 20M:1 |
| Dimensiune punct | 0.2745 mm |
| Rata de refresh (maximala) | 100 Hz |
| Numar culori | 16.7 M |
| Porturi video | 1 x VGA 1 x HDMI |
| Porturi audio | 1 x Audio out |
| Functii speciale | Boxe incorporate |
| Montare pe perete | VESA 100 x 100 |
| Continut pachet | 1 x Cablu alimentare 1 x Monitor |
| Inclinare | -5 (+3/-0) ~ +23 (-3/+0) |
Mai multe detalii »
