Monitor LED ASUS - VG27WQ3B
| Specificații | |
| Brand | ASUS |
| Gama | Gaming |
| Putere consumata | 23 W |
| Greutate | 4.9 Kg |
| Lungime | 193 mm |
| Latime | 610 mm |
| Inaltime | 456 mm |
| Culoare | Negru |
| Diagonala | 27 inch |
| Tehnologie display | VA |
| Tip rezolutie | 2K |
| Rezolutie optima | 2560 x 1440 |
| Tip iluminare fundal | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Format ecran | Wide |
| Tip suprafata display | Anti-Glare |
| Luminozitate | 300 cd/m² |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 / 178 ° |
| Contrast tipic | 5000:1 |
| Rata de refresh (maximala) | 180 Hz |
| Numar culori | 16.7 M |
| Dimensiune punct | 0.233 mm |
| Porturi video | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 |
| Porturi audio | 1 x Audio out |
| Functii speciale | Low Blue Light GameVisual Shadow Boost Trace Free Technology HDR10 VRR Technology (Adaptive-Sync) Extreme Low Motion Blur GameFast Input technology |
| Montare pe perete | 100 x 100 mm VESA |
| Continut pachet | 1 x cablu DisplayPort 1 x Cablu alimentare 1 x Monitor gaming |
| Inclinare | -5 / +23° |
Mai multe detalii »
