Monitor LED BenQ - EX271U
| Specificații | |
| Brand | BenQ |
| Gama | Gaming |
| Tehnologie | Low blue light HDR10 |
| Putere consumata | 32 W 180 W |
| Standarde | TUV |
| Greutate | 5 Kg 7 Kg |
| Lungime | 613.8 mm |
| Latime | 276.8 mm 92 mm |
| Inaltime | 545.4 mm 374.9 mm |
| Culoare | Alb Negru |
| Diagonala | 27 inch |
| Tehnologie display | IPS |
| Tip rezolutie | UHD |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tip iluminare fundal | LED |
| Aspect imagine | 16 : 9 |
| Format ecran | Wide |
| Tip suprafata display | Mat |
| Luminozitate | 400 nt |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178°/178° |
| Contrast tipic | 1200:1 |
| Rata de refresh (maximala) | 165 Hz |
| Numar culori | 1.07 Miliarde |
| Porturi video | 1 x DispalyPort 1 x USB Type-C 2 x HDMI 2.1 |
| Porturi audio | 1 x Jack 3.5 mm |
| Data ports | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type C 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Functii speciale | Low Blue Light HDR10 Vesa DisplayHDR 400 Flicker-free Comutator KVM FreeSync Premium Light Tuner Color Vibrance Brightness Intelligence Plus Gen2 (B.I.+ Gen2) |
| Montare pe perete | 100 x 100 mm VESA |
| Continut pachet | 1 x Cablu alimentare 1 x Manual de utilizare 1 x Monitor 1 x Telecomanda |
| Rotire | -15,0° ~ +15,0° |
| Inclinare | -5˚ - 15˚ |
| Pivotare | -90°~90° |
| Inaltime ajustabila | 100 mm |
Mai multe detalii »
