Monitor LED Dell - SE2425HM
| Specificații | |
| Brand | Dell |
| Gama | Home & Office |
| Putere consumata | 12.8 W 28.5 W |
| Greutate | 3.47 Kg |
| Lungime | 178.8 mm |
| Latime | 538.64 mm |
| Inaltime | 412.26 mm |
| Culoare | Negru |
| Tehnologie | ComfortView Plus Certificare TUV Rheinland Low Blue Light |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Tehnologie display | IPS |
| Tip rezolutie | Full HD |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Tip iluminare fundal | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Format ecran | Wide |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 / 178 ° |
| Contrast tipic | 1000:1 |
| Rata de refresh (maximala) | 100 Hz |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Numar culori | 16.7 M |
| Tip suprafata display | Anti-Glare |
| Dimensiune punct | 0.2745 mm |
| Porturi video | 1 x VGA 1 x HDMI |
| Functii speciale | ComfortView Plus Eye Comfort Technology |
| Montare pe perete | 100 x 100 mm VESA |
| Continut pachet | 1 x Cablu HDMI 1 x Cablu alimentare 1 x Monitor |
| Inclinare | -5 - 21° |
Mai multe detalii »
