Monitor LED Gigabyte - M32U-EK
| Specificații | |
| Brand | Gigabyte |
| Gama | Gaming |
| Tehnologie | HDR Black Equalizer FreeSync Premium |
| Greutate | 7.25 Kg 10.35 Kg |
| Lungime | 715.3 mm |
| Latime | 244.3 mm |
| Inaltime | 585.3 mm |
| Putere consumata | 140 W |
| Culoare | Negru |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Tip rezolutie | UHD |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tip iluminare fundal | LED |
| Aspect imagine | 16 : 9 |
| Format ecran | Wide |
| Luminozitate | 350 cd/m² |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 (H) / 178 (V) |
| Rata de refresh (maximala) | 144 Hz |
| Tip suprafata display | Non-Glare |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Contrast tipic | 1000:1 |
| Porturi video | 1 x HDMI 1.4 1 x USB Type-C 2 x HDMI 2.1 |
| Data ports | 3 x USB 3.0 |
| Porturi audio | 1 x Jack 3.5 mm |
| Functii speciale | PIP/PBP KVM Difuzoare incorporate 2 x 3W Black Equalizer Crosshair Timer Flicker-free OSD Sidekick Dashboard Counter Auto-Update Smart OD Aim Stabilizer Sync 6 axis Color Control HBR3 |
| Montare pe perete | 100 x 100 mm VESA |
| Continut pachet | 1 x Cablu HDMI 1 x Cablu alimentare 1 x Manual de utilizare 1 x Monitor 1 x Cablu USB 1 x Cablu Display port |
| Inclinare | -5°~+20° |
| Rotire | -30°~+30° |
| Inaltime ajustabila | 130 mm |
Mai multe detalii »
