Monitor LED ASUS - PG39WCDM
| Specificații | |
| Brand | ASUS |
| Gama | Gaming |
| Tehnologie | Flicker-Free Low blue light GamePlus GameVisual |
| Putere consumata | 35 W |
| Greutate | 6.94 Kg 9.61 Kg |
| Lungime | 890 mm |
| Latime | 318 mm |
| Inaltime | 575 mm |
| Culoare | Negru |
| Diagonala | 39 inch |
| Tehnologie display | OLED |
| Tip rezolutie | UWQHD |
| Rezolutie optima | 3440 x 1440 |
| Tip iluminare fundal | OLED |
| Aspect imagine | 21:9 |
| Format ecran | Ultra wide |
| Tip suprafata display | Anti-Glare |
| Luminozitate | 275 cd/m² 450 cd/m² 1300 cd/m² |
| Timp de raspuns | 0.03 ms |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178°/ 178° |
| Contrast tipic | 1500000:1 |
| Rata de refresh (maximala) | 240 Hz |
| Numar culori | 1073.7M (10 biti) |
| Dimensiune punct | 0.266 mm |
| Porturi video | 1 x USB Type-C 1 x DisplayPort 1.4 2 x HDMI 2.1 |
| Porturi audio | 1 x Jack 3.5 mm |
| Data ports | 2 x USB 2.0 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Functii speciale | PIP/PBP Low Blue Light G-sync compatible Adaptive-Sync GameVisual Shadow Boost HDR10 Flicker Free AMD FreeSync Premium Pro Extreme Low Motion Blur Aura Sync ASUS OLED Care |
| Montare pe perete | VESA 100x100mm |
| Continut pachet | 1 x Cablu HDMI 1 x Cablu alimentare 1 x Manual de utilizare 1 x Monitor 1 x Cablu USB 1 x Cablu Display port 1 x ROG pouch 1 x ROG sticker |
| Rotire | -15,0° ~ +15,0° |
| Inclinare | +20° ~ -5° |
| Inaltime ajustabila | 80 mm |
Mai multe detalii »
