Motosapă Motocultor Einhell - 3431060
| Specificații | |
| Brand | Einhell |
| Tip produs | Motosapa |
| Tip motor | Electric |
| Tip alimentare | La retea |
| Functii | Roti ajustabile Maner ergonomic Intrerupator de siguranta |
| Culoare | Rosu |
| Putere motor | 1500 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Latime de lucru maxima | 45 cm |
| Adancime de lucru | 22 cm |
| Latime | 455 mm |
| Inaltime | 650 mm |
| Greutate | 10.35 Kg |
Mai multe detalii »
