Mouse Logitech - 910-005718
| Specificații | |
| Brand | Logitech |
| Tip | Standard |
| Rezolutie (dpi) | 1000 dpi |
| Butoane/rotite | 3 |
| Interfata mouse | Bluetooth Wireless |
| Tehnologie | Wireless |
| Senzor | High Precision Optical Tracking |
| Culoare | Gri |
| Dimensiune (mm) | 59 x 107 x 26.5 mm |
| Altele | Conexiune wireless de 2.4 GHz Distanta wireless: 10m |
| Greutate | 100 g |
| Incarcator | 1 baterie AA |
| Interfata receiver | USB |
Mai multe detalii »
