Mouse Cougar - CGR-WOSB-MX2
| Specificații | |
| Greutate | 94 g |
| Dimensiune (mm) | 67 x 122 x 40 mm |
| Culoare | Negru |
| Senzor | ADNS-3050 |
| Tehnologie | Cu fir |
| Interfata mouse | USB |
| Rezolutie (dpi) | 500 dpi 3000 dpi |
| Tip | Gaming |
| Brand | Cougar |
| Altele | Lungime cablu 1.8 m Iluminare LED |
| Continut pachet | 1 x Mouse Gaming |
Mai multe detalii »
