Mouse HyperX - 4P5P9AA
| Specificații | |
| Brand | HyperX |
| Tip | Gaming |
| Rezolutie (dpi) | 16000 dpi |
| Butoane/rotite | 6 |
| Interfata mouse | USB |
| Tehnologie | Optic |
| Senzor | Pixart 3335 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 66.8 x 38.2 x 124.2 mm |
| Greutate | 59 g |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | HyperX |
| Tip | Gaming |
| Rezolutie (dpi) | 16000 dpi |
| Butoane/rotite | 6 |
| Interfata mouse | USB |
| Tehnologie | Optic |
| Senzor | Pixart 3335 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 66.8 x 38.2 x 124.2 mm |
| Greutate | 59 g |