Mouse Rapoo - 00142012
| Specificații | |
| Brand | Rapoo |
| Tip | Standard |
| Rezolutie (dpi) | 1000 dpi |
| Butoane/rotite | 3 |
| Interfata mouse | Wireless |
| Tehnologie | Wireless |
| Senzor | Optic |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune (mm) | 11.1 x 6.4 x 4 cm |
| Greutate | 62 g |
| Continut pachet | 1 x Mouse |
| Buton 2x Click | Nu |
| Interfata receiver | Nano usb |
| Altele | Plug and Play Transmisie wireless de 2.4 GHz Distanta de operare : pana la 10 m |
Mai multe detalii »
