NAS QNAP - TS-664-8G
| Specificații | |
| Backup solutions | HBS (Hybrid Backup Sync) Office 365 Backup Google Workspace Backup |
| Hard disk-uri incluse | 0 |
| Racire | 2 x 90 mm |
| Alimentare | 100 - 240 V / 50 - 60Hz |
| Dimensiuni (D x H x W) | 226.5 x 165 x 235 mm |
| Aplicatii | Music Station Photo Station Qsirch Qfiling Hybrid Backup Sync QuMagie Qsync Boxafe QmailAgent QVPN |
| Porturi | 2 x USB 2.0 2 x RJ-45 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A 1 x HDMI 2.1 |
| Retea | 2.5GbE |
| Numar Hard disk-uri | 6 |
| Operatii RAID | JBOD, Single, RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50 |
| Management | Management Web si Remote |
| Capacitate | 8 GB |
| Licente camere IP | 2 licente incluse |
| Procesor | Intel Celeron N5095 Quad-core 2.8GHz |
| Brand | QNAP |
| Altele | 2 x Sloturi PCIe M.2 2280 |
| Securitate | QVPN |
| Accesorii incluse | 1 x Cablu alimentare 1 x Cablu ethernet 2 x M.2 Heatsink 2 x Chei Drive Tray 18 x Suruburi HDD 3.5" 18 x Suruburi HDD 2.5" |
Mai multe detalii »
