Oala Cratiță Fiskars - 6411501702562
| Specificații | |
| Material interior | Aluminiu |
| Material | Otel |
| Continut pachet | 1 x Capac 1 x Cratita |
| Numar bucati/set | 2 |
| Culoare | Negru |
| Instructiuni utilizare | Compatibil masina de spalat vase Compatibil cuptor |
| Numar straturi baza | 3 |
| Sursa de caldura | Gaz Inductie |
| Tip | Cu capac |
| Tip produs | Cratita |
| Brand | Fiskars |
| Material capac | Silicon |
| Capacitate | 1.8 l |
| Diametru | 18 cm |
| Inaltime | 11 cm |
| Lungime | 38 cm |
Mai multe detalii »
