Obiectiv Foto Nikon - JMA602DA
| Specificații | |
| Brand | Nikon |
| Utilizat pentru | Aparate foto Mirrorless |
| Brand compatibil | Nikon |
| Tip obiectiv | Telephoto Micro |
| Montura obiectiv | Nikon Z |
| Tip focalizare | Manuala Automata |
| Capacitate de multiplicare focala | Cu zoom optic |
| Functii | Rezistent la praf |
| Lungime | 140 mm |
| Greutate | 630 g |
| Culoare | Negru Camuflaj |
| Diametru obiectiv | 85 mm |
| Distanta focala minima | 0.29 m |
| Diafragma minima | f/32 |
| Diafragma maxima | f/2.8 |
| Constructie obiectiv | 16 lentile in 11 grupuri |
| Unghi de vizualizare | Format FX: 23° 10' Format DX: 15° 20' |
| Diametru filtru | 62 mm |
| Constructie diafragma | 9 lamele |
Mai multe detalii »
