Obiectiv Foto Nikon - JMA706DA
| Specificații | |
| Diafragma minima | f/22-40 |
| Distanta focala minima | 16 mm |
| Diametru filtru | 46 mm |
| Unghi de vizualizare | 83° - 31° 30' |
| Constructie diafragma | 7 lamele |
| Constructie obiectiv | 9 elemente in 7 grupuri |
| Diafragma maxima | f/3.5-6.3 |
| Functii | Reducerea vibratiilor Retractabil AF fara sunet Zoom cu unghi larg de 16-50mm |
| Continut pachet | 2 x Capac 1 x Obiectiv 16-50mm |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 135 g |
| Diametru obiectiv | 70 mm |
| Lungime | 32 mm |
| Compatibilitate format senzor | APSC |
| Stabilizator imagine | Nu |
| Tip focalizare | Manuala Automata |
| Montura obiectiv | Nikon Z |
| Brand compatibil | Nikon |
| Utilizat pentru | Aparate foto Mirrorless |
| Brand | Nikon |
| Distanta focalizare minima | 0.2 m |
| Distanta focala maxima | 50 mm |
Mai multe detalii »
