Ondulator Remington - CI5700
| Specificații | |
| Timp maxim de incalzire | 30 s |
| Temperatura maxima | 210 C |
| Culoare | Negru Cupru |
| Tip ondulator | Conic |
| Functii | Control temperatura Oprire automata Blocare temperatura Varf rece Cablu rotativ Incalzire rapida Suport pentru siguranta Oprire automata dupa 60 minute |
| Continut pachet | 1 x Ondulator de par 1 x Husa pentru depozitare |
| Utilizare | Par uscat |
| Material invelis | Ceramica |
| Destinat pentru | Ondulare |
| Tip utilizare | Uz casnic |
| Zona corporala | Par |
| Tip produs | Ondulator par |
| Brand | Remington |
| Trepte temperatura | 9 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Lungime cablu | 3 m |
| Diametru cilindru | 13 mm 25 mm |
| Lungime | 358 mm |
| Latime | 130 mm |
Mai multe detalii »
