Ondulator BaByliss Pro - BAB2232E
| Specificații | |
| Brand | BaByliss Pro |
| Tip produs | Ondulator par |
| Zona corporala | Par |
| Tip ondulator | Cilindric |
| Set | Nu |
| Tip utilizare | Uz casnic |
| Destinat pentru | Ondulare |
| Material invelis | Ceramica |
| Utilizare | Par uscat |
| Continut pachet | 1 x Ondulator |
| Culoare | Negru |
| Temperatura maxima | 185 C |
| Tensiune alimentare | 100 V 240 V |
| Putere | 25 W |
| Diametru cilindru | 19 mm |
Mai multe detalii »
