Ondulator Silk'n - AT1PE1001
| Specificații | |
| Brand | Silk'n |
| Tip produs | Ondulator par |
| Zona corporala | Par |
| Tip ondulator | Cilindric |
| Tip utilizare | Uz casnic |
| Destinat pentru | Ondulare |
| Material invelis | Turmalina |
| Utilizare | Par uscat |
| Culoare | Carbon Alb |
| Set | Nu |
| Timp maxim de incalzire | 90 s |
| Trepte temperatura | 4 |
| Temperatura maxima | 210 C |
| Trepte de viteza | 1 |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Putere | 33 W |
| Latime | 300 mm |
| Lungime cablu | 2 m |
| Lungime | 68 mm |
Mai multe detalii »
