Placă de Îndreptat Părul BaByliss - ST241E
| Specificații | |
| Brand | BaByliss |
| Zona corporala | Par |
| Tip utilizare | Uz casnic |
| Set | Nu |
| Destinat pentru | Indreptare |
| Material invelis | Ceramica |
| Trepte temperatura | 2 |
| Functii | Oprire automata |
| Utilizare | Par uscat Par umed |
| Culoare | Nеgru |
| Tehnologie | Invelis ceramic |
| Temperatura maxima | 230 C |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Lungime placi | 95 mm |
| Latime placi | 25 mm |
| Lungime | 7 cm |
| Latime | 32.5 cm |
| Greutate | 524 g |
Mai multe detalii »
