Placă Video MSI - GeForce RTX 3050 LP 6G OC
| Specificații | |
| Brand | MSI |
| Slot | PCI Express 4.0 |
| Tip memorie | GDDR6 |
| Procesor Video | nVidia GeForce RTX 3050 |
| Rezolutie maxima | 7680 x 4320 |
| Tehnologie | NVIDIA DLSS GeForce ShadowPlay GeForce Experience Game Ready Drivers |
| Tip placa | Multimedia |
| Culoare | Negru |
| Serie | RTX 3000 |
| Chipset | nVIDIA |
| Frecventa procesor (MHz) | 1492 MHz |
| Capacitate | 6 GB |
| BUS memorie | 96 b |
| Suport DirectX (versiune) | 12 Ultimate |
| Suport OpenGL (versiune) | 4.6 |
| Conector DisplayPort | 1 x DisplayPort 1.4a |
| Conector HDMI | 2 x HDMI 2.1 |
| Conector Alimentare | Nu necesita alimentare separata |
| Cooler | Da |
| Tip racire (activa/pasiva) | Activa |
| Radiator | Da |
| Altele | Sursa recomandata - 300 W Dimensiuni: 174 x 69 x 42 mm |
Mai multe detalii »
